Langrennskurs / For bedrifter og større grupper

For bedrifter og større grupper

Å samle vennegjenger eller bedrifter til kurs i skiteknikk er sosialt, lærerikt og kan gjøre dørstokkmila kortere.

Kurs for grupper og bedrifter

Skiforeningen har lang erfaring med å skreddersy langrennskurs til større grupper og bedrifter. Instruktørene tilpasser kurset for både nybegynnere, litt erfarne – og de veldig drevne.

Gruppestørrelser

Vi anbefaler en gruppestørrelse på inntil 8 deltagere per instruktør. Er gruppen større, stiller vi med flere instruktører.

En, to eller tre kurskvelder

De fleste bedrifter velger å følge vårt ordinære kursopplegg med tre kursøkter, fordelt over tre uker. Sammen med bedriftene setter vi opp faste kursdager og starttidspunkt. Ønsker dere flere eller færre økter, kan vi selvsagt tilby dette også.

Kontakt oss for et uforpliktende tilbud

Våre bedriftskurs er populære, og vi anbefaler derfor å være tidlig ute med påmeldingen for å sikre ønsket sted og tidspunkt.  
Ta kontakt med oss på kurs@skiforeningen.no for å avtale et opplegg tilpasset din gruppe eller bedrift.   
 

Kontakt oss

For spørsmål eller booking, ta kontakt for et uforpliktende tilbud her: kurs@skiforeningen.no