Bruk skjemaet under til å søke etter bilder og sortere resultatet. Merk at det er mange kombinasjoner som ikke vil gi resultat. Resultatet vises i bildeslideshowet og i tabell under skjemaet. Slideshowet spiller av seg selv hvis muspekeren holdes utenfor bildet.
Etter en skitur på silkeføre i Krokskogens dyp avsluttet vi med en urban vri, dvs. en cappucino på Sørkedalen landhandel og kafé. Fra plassen utenfor kunne vi nyte de siste solstrålenes kjærtegn over nysnøkledde trær i Heikampmassivet. I forgrunnen ligger bygningene på Kjelsås.
Etter skarpt føre i starten av Heggeliveien (Pipenhus) ble det bare bedre og bedre, og i bakkene forbi Hornet (t.v.) kunne vi nyte silkeføre i retning Heggelivann. Her skimtes såvidt Tryvannstårnet, og uttrykket Soria Moria blir ikke helt feil om de trakter.