Drømmesøndag i Spålenområdet i løypa mellom Finnstad og Spålsbu. Det er ettermiddag og skogen lukker seg rundt oss og skiløperne er dratt hjem og det er bare oss igjen i Eventyrskogen denne fantastiske januarsøndagen.
TweetDrømmesøndag i Spålenområdet. Vi er i scooterløypa mellom Finnstad og Spålsbu en av de flotteste løypene i Marka og som prepareres av Rolf Storbråten som kjører alle scooterløypene i dette området. Naturen er hellig her i Spålen/Katnosa Naturreservat.
Drømmesøndag i Formoløypa mellom Bislingen og Åssjøvika. Løypa er oppkalt etter Ivar Formo som elsket denne vakre løypa.
Drømmesøndag på Bislingen, og Kittelsen kunne ikke ha gjort det bedre. Alt rundt oss er blendende hvitt og vi har en meter med snø her oppe på Nordmarkas tak.