Holmenkollen / Ansatte

Ansatte

Skimuseet i Holmenkollen

Skimuseet/Ski museum: skimuseet@skiforeningen.no/ 916 71 947
Museumsbutikken: 466 23 992
Holmenkollen nasjonalanlegg: 970 51 151 

Ansattbilde for Håvard S. Abrahamsen

Håvard S. Abrahamsen

Generalsekretær i Skiforeningen 952 60 779 haavard.abrahamsen@skiforeningen.no

Skimuseet og Holmenkollen (kultur- og turistanlegget i Holmenkollen; Skimuseet, hopptårnet)

Ansattbilde for Ole Kristian Sørland

Ole Kristian Sørland

Leder i Holmenkollen 930 17704 oks@skiforeningen.no

Ansattbilde for Åslaug Midtdal

Åslaug Midtdal

Leder, Skimuseet 971 69 758 aslaug.midtdal@skiforeningen.no

Ansattbilde for Lene Skretteberg

Lene Skretteberg

Driftsansvarlig i Holmenkollen 917 07 945 lene.skretteberg@skiforeningen.no

Ansattbilde for Silja Axelsen

Silja Axelsen

Museumskoordinator 952 01791 silja.axelsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Frida Bustad

Frida Bustad

Arrangementskoordinator i Holmenkollen 473 37 909 frida.bustad@skiforeningen.no

Ansattbilde for Jeanette Prytz

Jeanette Prytz

Ansvarlig hoppkafeen 416 13 464 jeanette.prytz@skiforeningen.no

Ansattbilde for Trine Rom Giving

Trine Rom Giving

Kommunikasjonsjef 995 98 962 trine@skiforeningen.no

Ansattbilde for Silje F. Johnsen

Silje F. Johnsen

Driftskoordinator (i permisjon) 94127059 silje.johnsen@skiforeningen.no