Ansatte i Skiforeningen

Skiforeningens administrasjon har rundt 50 ansatte som jobber for å tilrettelegge best mulig for dine markaopplevelser. Vi holder til i Holmenkollen i Oslo.

 

Generelle henvendelser vedrørende organisasjonen og tilbudet kan rettes til Skiforeningens administrasjon:

Telefon: (+47) 22 92 32 00
E-post: post@skiforeningen.no

Ansattbilde for Håvard S. Abrahamsen

Håvard S. Abrahamsen

Generalsekretær 952 60 779 haavard.abrahamsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Espen Jonhaugen

Espen Jonhaugen

Assisterende generalsekretær og Avdelingsleder Marka 936 15 350 espen.jonhaugen@skiforeningen.no

Administrasjon og økonomi

Ansattbilde for Lene Wik Alfredsen

Lene Wik Alfredsen

Økonomi- og administrasjonssjef 959 20 014 lene.alfredsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Kari Stende Teigen

Kari Stende Teigen

Regnskaps- og adm.konsulent 958 82 400 kari.teigen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Liv-Hege Johansen

Liv-Hege Johansen

Regnskaps- og lønningsansvarlig 969 05 778 liv-hege.johansen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Gro Jervell Baardsgaard

Gro Jervell Baardsgaard

HR-rådgiver 958 33 350 gro@skiforeningen.no

Kommunikasjon og marked

Ansattbilde for Trine Rom Giving

Trine Rom Giving

Kommunikasjonssjef 995 98 962 trine@skiforeningen.no

Ansattbilde for Guri Leyell Skedsmo

Guri Leyell Skedsmo

Webredaktør 416 67 888 guri@skiforeningen.no

Ansattbilde for Christine Amdam

Christine Amdam

Kommunikasjonsrådgiver. Redaktør Marka. 986 39 684 christine.amdam@skiforeningen.no

Ansattbilde for Ole Listuen

Ole Listuen

Grafisk formgiver 908 50 714 ole.listuen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Magnus Sandnes

Magnus Sandnes

Salgssjef 936 44 935 magnus.sandnes@skiforeningen.no

Ansattbilde for Anette Torp Bastrup

Anette Torp Bastrup

Markeds- og medlemskoordinator (i permisjon) 415 75 882 anette.torp.bastrup@skiforeningen.no

IT-drift og digital utvikling

Ansattbilde for Lasse Strand

Lasse Strand

Ansvarlig IT og digital utvikling 915 93 169 lasse.strand@skiforeningen.no

Aktivitet

Ansattbilde for Helge Bredeli Kanck

Helge Bredeli Kanck

Avdelingsleder 924 84 445 helge.bredeli.kanck@skiforeningen.no

Ansattbilde for Annemarie Erichsen

Annemarie Erichsen

Seksjonsleder friluft og inkludering 930 17 716 annemarie.erichsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Cathrine Birkelid

Cathrine Birkelid

Prosjektleder, Friluftsglede 97019129 cathrine.birkelid@skiforeningen.no

Ansattbilde for Hilde Laug

Hilde Laug

Prosjektleder (i permisjon) 454 23 352 hilde.laug@skiforeningen.no

Ansattbilde for Marthe Trondsen

Marthe Trondsen

Prosjektleder Barnas Holmenkolldag 90 20 66 09 marthe.trondsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Elisabeth Uhlig-Nordølum

Elisabeth Uhlig-Nordølum

Prosjektleder Holmenkollmarsjen og langrennskurs 471 77 194 eun@skiforeningen.no

Ansattbilde for Kirsti R. Nordengen

Kirsti R. Nordengen

Kurs- og arrangementskoordinator kirsti.nordengen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Jonas Pandum Øverseth

Jonas Pandum Øverseth

Prosjektleder Barnas skiskole 95 01 07 54 jonas.overseth@skiforeningen.no

Ansattbilde for Inger Søhol Lie

Inger Søhol Lie

Kurskoordinator, Barnas skiskole 951 84 930 inger.lie@skiforeningen.no

Ansattbilde for Line Djupskås

Line Djupskås

Kurskoordinator, Barnas skiskole line.djupskas@skiforeningen.no

Eiendom og drift

Ansattbilde for Lars Gurandsrud

Lars Gurandsrud

Avdelingsleder Eiendom 91 11 91 93 lars.gurandsrud@skiforeningen.no

Ansattbilde for Klaus Kromann

Klaus Kromann

Teknisk sjef Eiendom 913 70 810 klaus.kromann@skiforeningen.no

Ansattbilde for Per Solnes

Per Solnes

Driftsmedarbeider 930 17 621 per.solnes@skiforeningen.no

Ansattbilde for Arne Nyhus

Arne Nyhus

Driftsmedarbeider 930 17 724 arne.nyhus@skiforeningen.no

Ansattbilde for Knut Tilseth

Knut Tilseth

Driftstekniker/vaktmester 915 34 383 knut.tilseth@skiforeningen.no

Skimuseet og Holmenkollen (kultur- og turistanlegget; Skimuseet, hopptårnet, tilrettelegging og drift i nasjonalanlegget)

Ansattbilde for Ole Kristian Sørland

Ole Kristian Sørland

Leder Holmenkollen 930 17 704 oks@skiforeningen.no

Ansattbilde for Åslaug Midtdal

Åslaug Midtdal

Daglig leder Skimuseet 971 69 758 aslaug.midtdal@skiforeningen.no

Ansattbilde for Silja Axelsen

Silja Axelsen

Museumskoordinator 952 01 791 silja.axelsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Lene Skretteberg

Lene Skretteberg

Driftsansvarlig Holmenkollen 917 07 945 lene.skretteberg@skiforeningen.no

Ansattbilde for Silje F. Johnsen

Silje F. Johnsen

Driftskoordinator 94 12 70 59 silje.johnsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Jeanette Prytz

Jeanette Prytz

Ansvarlig hoppkafeen 416 13 464 jeanette.prytz@skiforeningen.no

Ansattbilde for Frida Bustad

Frida Bustad

Arrangementskoordinator 47 33 79 09 frida.bustad@skiforeningen.no

Ansattbilde for Jon Warland

Jon Warland

Driftskoordinator jon.warland@skiforeningen.no

Markaavdelingen (løyper, serveringssteder, naturforvaltning, medlem)

Ansattbilde for Espen Jonhaugen

Espen Jonhaugen

Assisterende generalsekretær og avdelingsleder Marka 936 15 350 espen.jonhaugen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Birgitte Giæver

Birgitte Giæver

Løypesjef birgitte.giaever@skiforeningen.no

Ansattbilde for Hege Blichfeldt Sheriff

Hege Blichfeldt Sheriff

Prosjektleder 930 17 707 hege.blichfeldt-sheriff@skiforeningen.no

Ansattbilde for Eirik Harstad

Eirik Harstad

Ansvarlig for informasjons- og brukertjenester 991 54 357 eirik.harstad@skiforeningen.no

Ansattbilde for Lars Gurandsrud

Lars Gurandsrud

Avdelingsleder Eiendom 91 11 91 93 lars.gurandsrud@skiforeningen.no

Ansattbilde for Kristine Grønlund

Kristine Grønlund

Fagansvarlig naturforvaltning og klima 473 00 694 kristine.gronlund@skiforeningen.no

Ansattbilde for Susanne Høyden Stiansen

Susanne Høyden Stiansen

Medlemssjef 988 64 989 susanne.stiansen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Kjetil Hagen

Kjetil Hagen

Medlemskonsulent 926 88 856 kjetil.hagen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Anette Torp Bastrup

Anette Torp Bastrup

Markeds- og medlemskoordinator (i permisjon) 415 75 882 anette.torp.bastrup@skiforeningen.no

Ansattbilde for Hilde Myhrvold

Hilde Myhrvold

Markarådgiver 482 31 003 hilde.myhrvold@skiforeningen.no

Løypeavdelingen

Ansattbilde for Birgitte Giæver

Birgitte Giæver

Løypesjef birgitte.giaever@skiforeningen.no

Ansattbilde for Per Gulbrandsen

Per Gulbrandsen

Krokskogen syd

Ansattbilde for Terje Martinsen

Terje Martinsen

Sørmarka

Ansattbilde for Andreas Henriksen

Andreas Henriksen

Nordmarka syd

Ansattbilde for Simon Johansson

Simon Johansson

Vestmarka

Ansattbilde for Jonathan Roll

Jonathan Roll

Asker nærområder

Ansattbilde for Morten Biong-Nilsen

Morten Biong-Nilsen

Nordmarka syd

Ansattbilde for Jarle Jensen

Jarle Jensen

Romeriksåsene

Ansattbilde for Ole Henrik Lien Andersen

Ole Henrik Lien Andersen

Bærumsmarka

Ansattbilde for Lars Gulbrandsen

Lars Gulbrandsen

Nordmarka nord

Ansattbilde for Ingrid Bolstad Danielsen

Ingrid Bolstad Danielsen

Nordmarka nord

Ansattbilde for Dag Skruklien

Dag Skruklien

Krokskogen vest

Ansattbilde for Kjell Berg

Kjell Berg

Krokskogen vest

Ansattbilde for Jon Jakobsen

Jon Jakobsen

Østmarka

Ansattbilde for Kjetil Gundersen

Kjetil Gundersen

Krokskogen nord

Ansattbilde for Trygve Rud

Trygve Rud

Kjekstadmarka

Ansattbilde for Kenneth Rein-Heggebakken

Kenneth Rein-Heggebakken

Nittedal

Ansattbilde for Stian Ødegaard

Stian Ødegaard

Nittedal

Ansattbilde for Lars Vethe

Lars Vethe

Asker syd

Samarbeidspartnere