Ansatte i Skiforeningen

Skiforeningens administrasjon har om lag 50 ansatte på hel- og deltid som alle jobber for å tilrettelegge best mulig for dine markaopplevelser. Vi holder til i Holmenkollen i Oslo.

Generelle henvendelser vedrørende organisasjonen og tilbudet kan rettes til Skiforeningens administrasjon:

Telefon: (+47) 22 92 32 00
E-post: post@skiforeningen.no

Ansattbilde for Erik Eide

Erik Eide

Generalsekretær 419 00 015 erik.eide@skiforeningen.no

Ansattbilde for Steinar Eidaker

Steinar Eidaker

Assisterende generalsekretær 930 17 700 steinar.eidaker@skiforeningen.no

Administrasjon og økonomi

Ansattbilde for Lene Wik Alfredsen

Lene Wik Alfredsen

Økonomi- og administrasjonssjef 959 20 014 lene.alfredsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Kari Stende Teigen

Kari Stende Teigen

Regnskaps- og adm.konsulent 958 82 400 kari.teigen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Liv-Hege Johansen

Liv-Hege Johansen

Regnskaps- og lønningsansvarlig 969 05 778 liv-hege.johansen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Elisabeth Holmen Bø

Elisabeth Holmen Bø

Servicekonsulent 930 76 952 elisabeth@skiforeningen.no

Ansattbilde for Øyvind Amundsen

Øyvind Amundsen

Styresekretær/rådgiver 930 17 701 oyvind.amundsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Lasse Strand

Lasse Strand

IT-ansvarlig 915 93 169 lasse.strand@skiforeningen.no

Ansattbilde for Eirik Karlsen

Eirik Karlsen

IT-konsulent 995 63 653 eirik.karlsen@skiforeningen.no

Kommunikasjon og redaksjon

Ansattbilde for Trine Rom Giving

Trine Rom Giving

Kommunikasjonssjef 995 98 962 trine@skiforeningen.no

Ansattbilde for Magnus Nyløkken

Magnus Nyløkken

Kanalredaktør 959 01 267 mn@skiforeningen.no

Ansattbilde for Christine Amdam

Christine Amdam

Kommunikasjonsrådgiver 986 39 684 christine.amdam@skiforeningen.no

Ansattbilde for Ole Listuen

Ole Listuen

Grafisk formgiver 908 50 714 ole.listuen@skiforeningen.no

Marked (samarbeidspartnere og merkevare)

Ansattbilde for Ola Bustad

Ola Bustad

Kommersiell leder 950 57 800 ola.bustad@skiforeningen.no

Ansattbilde for Gunnar Vigerust

Gunnar Vigerust

Salgssjef 900 45 943 gunnar.vigerust@skiforeningen.no

Aktivitet

Ansattbilde for Sigurd Bakke Amundsen

Sigurd Bakke Amundsen

Aktivitetssjef 988 90 286 sigurd@skiforeningen.no

Ansattbilde for Anette Borge

Anette Borge

Seksjonsleder barneaktivitet 451 14 202 anette.borge@skiforeningen.no

Ansattbilde for Lars Amund Toftegaard

Lars Amund Toftegaard

Seksjonsleder voksenaktivitet 958 08 370 lars-amund.toftegaard@skiforeningen.no

Ansattbilde for Annemarie Erichsen

Annemarie Erichsen

Seksjonsleder friluft og inkludering 930 17 716 annemarie.erichsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Haakon Magan

Haakon Magan

Prosjektleder 400 77 843 haakon.magan@skiforeningen.no

Ansattbilde for Hilde Laug

Hilde Laug

Prosjektleder 454 23 352 hilde.laug@skiforeningen.no

Ansattbilde for Silje F. Johnsen

Silje F. Johnsen

Prosjektleder (i permisjon) 941 27 059 silje.johnsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Ceinwen Edwards

Ceinwen Edwards

Aktivitetskoordinator 926 19 411 cbe@skiforeningen.no

Ansattbilde for Sofie Gulbrandsen

Sofie Gulbrandsen

Aktivitetskoordinator 413 14 073 sofie.gulbrandsen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Inger Søhol Lie

Inger Søhol Lie

Aktivitetskoordinator 951 84 930 inger.lie@skiforeningen.no

Ansattbilde for Line Djupskås

Line Djupskås

Aktivitetskoordinator 936 59 349 line.djupskas@skiforeningen.no

Ansattbilde for Marit Kolderup

Marit Kolderup

Aktivitetskoordinator (vikar) 915 35 657 marit.kolderup@skiforeningen.no

Holmenkollen (tilrettelegging og drift i nasjonalanlegget)

Ansattbilde for Ole Kristian Sørland

Ole Kristian Sørland

Leder 930 17 704 oks@skiforeningen.no

Ansattbilde for Unni Eidså

Unni Eidså

Koordinator 930 15 055 unni.eidsa@skiforeningen.no

Ansattbilde for Klaus Kromann

Klaus Kromann

Driftsleder 913 70 810 klaus.kromann@skiforeningen.no

Ansattbilde for Per Solnes

Per Solnes

Driftsmedarbeider 930 17 621 per.solnes@skiforeningen.no

Ansattbilde for Arne Nyhus

Arne Nyhus

Driftsmedarbeider 93017724 arne.nyhus@skiforeningen.no

Holmenkollen kultur- og turistanlegg

Ansattbilde for Åslaug Midtdal

Åslaug Midtdal

Daglig leder Skimuseet 971 69 758 aslaug.midtdal@skiforeningen.no

Ansattbilde for Lene Skretteberg

Lene Skretteberg

Driftsansvarlig 917 07 945 lene.skretteberg@skiforeningen.no

Ansattbilde for Lucie Bubnova

Lucie Bubnova

Driftsassistent 981 57 563 lucie.bubnova@skiforeningen.no

Ansattbilde for Jan-Erik Munck

Jan-Erik Munck

Vaktmester 482 35 687 jan-erik.munck@skiforeningen.no

Ansattbilde for Silja Axelsen

Silja Axelsen

Museumskoordinator 952 01 791 silja.axelsen@skiforeningen.no

Markaavdelingen (løyper, serveringssteder, naturforvaltning, medlem)

Ansattbilde for Espen Jonhaugen

Espen Jonhaugen

Avdelingsleder og markasjef 936 15 350 espen.jonhaugen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Hege Blichfeldt Sheriff

Hege Blichfeldt Sheriff

Løypesjef 930 17 707 hege.blichfeldt-sheriff@skiforeningen.no

Ansattbilde for Lisa Näsholm

Lisa Näsholm

Fagansvarlig naturforvaltning og klima 413 97 624 lisa.nasholm@skiforeningen.no

Ansattbilde for Eirik Harstad

Eirik Harstad

Ansvarlig for informasjons- og brukertjenester 991 54 357 eirik.harstad@skiforeningen.no

Ansattbilde for Hilde Myhrvold

Hilde Myhrvold

Prosjektleder 482 31 003 hilde.myhrvold@skiforeningen.no

Ansattbilde for Anette Bjerke Kolderup

Anette Bjerke Kolderup

Ansvarlig for snøproduksjon og merkevare 971 91 860 anette.bjerke.kolderup@skiforeningen.no

Ansattbilde for Susanne Høyden Stiansen

Susanne Høyden Stiansen

Medlemssjef 988 64 989 susanne.stiansen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Kjetil Hagen

Kjetil Hagen

Medlemskonsulent 926 88 856 kjetil.hagen@skiforeningen.no

Ansattbilde for Astrid Mattson

Astrid Mattson

Prosjektleder markaververe og skibussen 993 57 690 astrid.mattson@skiforeningen.no

Ansattbilde for Marit T. Andersen

Marit T. Andersen

Servicekonsulent 916 71 952 marit.andersen@skiforeningen.no

Løypebaser

Ansattbilde for Per Gulbrandsen

Per Gulbrandsen

Krokskogen syd

Ansattbilde for Terje Martinsen

Terje Martinsen

Sørmarka

Ansattbilde for Andreas Henriksen

Andreas Henriksen

Nordmarka syd

Ansattbilde for Simon Johansson

Simon Johansson

Vestmarka

Ansattbilde for Jonathan Roll

Jonathan Roll

Asker nærområder

Ansattbilde for Morten Biong-Nielsen

Morten Biong-Nielsen

Nordmarka syd

Ansattbilde for Jarle Jensen

Jarle Jensen

Romeriksåsene

Ansattbilde for Ole Henrik Lien Andersen

Ole Henrik Lien Andersen

Bærumsmarka

Ansattbilde for Lars Gulbrandsen

Lars Gulbrandsen

Nordmarka nord

Ansattbilde for Dag Skruklien

Dag Skruklien

Krokskogen vest

Ansattbilde for Kjell Berg

Kjell Berg

Krokskogen vest

Ansattbilde for Jon Jakobsen

Jon Jakobsen

Østmarka

Ansattbilde for Kjetil Gundersen

Kjetil Gundersen

Krokskogen nord

Trygve Rud

Kjekstadmarka

Lars Vethe

Asker syd

Samarbeidspartnere