Kontakt oss

Ta kontakt med medlemsservice dersom du har spørsmål om ditt medlemskap. Generelle henvendelser kan rettes til vår administrasjon.

Som følge av den vanskelige situasjonen koronapandemien har ført til, har Skiforeningen dessverre måttet permittere de fleste ansatte inntil videre.

Skiforeningens hus holder stengt en tid fremover. Ønsker du kontakt med oss, ber vi deg sende en epost til post@skiforeningen.no

Kontaktpersoner:

Kommunikasjon, presse: Trine Giving, 99598962, trine@skiforeningen.no

Løyper: Hege Blichfeldt Sheriff, 93017707, hege.blichfeldt-sheriff@skiforeningen.no

Medlem og nettbutikk: Susanne Høyden Stiansen, 98864989, susanne.stiansen@skiforeningen.no

Marka og eiendom: Espen Jonhaugen, 93615350, espen.jonhaugen@skiforeningen.no

Samarbeidspartnere: Erik Eide, generalsekretær, 41900015, erik.eide@skiforeningen.no

Holmenkollen: Ole Kristian Sørland, 93017704, olekristian.sorland@skiforeningen.no 

Aktiviteter og arrangementer: Sigurd Bakke Amundsen, 98890286, sigurd.bakke.amundsen@skiforeningen.no 

Administrasjon og økonomi: Lene Wik Alfredsen, 95920014, lene.alfredsen@skiforeningen.no

IT: Lasse Strand, 91593169, lasse.strand@skiforeningen.no

Organisasjonsnummer: 946175986

Medlemservice

Ta kontakt med Skiforeningens medlemsservice hvis du har spørsmål om ditt medlemskap. Ha gjerne ditt medlemsnummer klart. 

E-post: medlem@skiforeningen.no

Media

Kommunikasjonssjef Trine Rom Giving besvarer spørsmål fra media.

Telefon: 99598962
E-post: trine@skiforeningen.no

Skiforeningens lokalutvalg

Har du spørsmål om aktiviteter eller tilbud i de ulike lokalutvalgene, er det fint om du kontakter dem direkte.

Finn ditt lokalutvalg her.

Samarbeidspartnere