Ansatte i Skiforeningen

Skiforeningens administrasjon har om lag 50 ansatte på hel- og deltid som alle jobber for å tilrettelegge best mulig for dine markaopplevelser. Vi holder til i Holmenkollen i Oslo.

Generelle henvendelser vedrørende organisasjonen og tilbudet kan rettes til Skiforeningens administrasjon:

Telefon: (+47) 22 92 32 00
E-post: post@skiforeningen.no

Adresse:
Skiforeningen
Kongeveien 5
0787 Oslo

Organisasjonskart


Erik Eide
Generalsekretær
419 00 015 
erik.eide@skiforeningen.no

Steinar Eidaker_ny.jpg
Steinar Eidaker
Assisterende generalsekretær
930 17 700
steinar.eidaker@skiforeningen.no 

Aktivitetsavdelingen

Håkon Dahl.jpg
Håkon Dahl
Aktivitetssjef
922 08 328
hakon.dahl@skiforeningen.no


Annemarie Erichsen
Prosjektleder
930 17 716
annemarie.erichsen@skiforeningen.no


Haakon Magan
Prosjektleder
400 77 843
haakon.magan@skiforeningen.no

Anette Borge.jpg
Anette Borge (i permisjon)
Leder for Barnas skiskole
451 14 202
anette.borge@skiforeningen.no


Ceinwen Edwards
Aktivitetskoordinator
92619411
cbe@skiforeningen.no

 
Silje F. Johnsen
Aktivitetskoordinator
941 27 059
silje.johnsen@skiforeningen.no


Inger Søhol Lie
Kurskonsulent
951 84 930
inger.lie@skiforeningen.no


Line Djupskås
Kurskonsulent
936 59 349
line.djupskas@skiforeningen.no

Sportsarrangement og event


Ole Kristian Sørland
Sportsarrangement- og eventleder
930 17 704
oks@skiforeningen.no


Hilde Laug
Prosjektleder Barnas Holmenkolldag og Barnas Sommerkolldag
454 23 352
hilde.laug@skiforeningen.no


Unni Eidså
Arrangementskoordinator
930 15 055
unni.eidsa@skiforeningen.no


Bente Meisingseth Sjulstad (i permisjon)
Teamleder sport og event
930 17 719
bente.meisingseth@skiforeningen.no


Lars Amund Toftegaard
Prosjektleder sportsarrangement
958 08 370
lars-amund.toftegaard@skiforeningen.no


Edvard Strand
Koordinator idrett & event
464 15 220
edvard.strand@skiforeningen.no

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kommersiell avdeling 

Ola Bustad.jpg
Ola Bustad

Leder for kommersiell avdeling
950 57 800
ola.bustad@skiforeningen.no


Gunnar Vigerust
Salgssjef samarbeidspartnere
900 45 943
gunnar.vigerust@skiforeningen.no


Kommunikasjon og redaksjon


Trine Rom Giving
Kommunikasjonssjef
995 98 962
trine@skiforeningen.no


Magnus Nyløkken
Kanalredaktør
959 01 267
mn@skiforeningen.no

Christine Amdam.jpg
Christine Amdam (i permisjon)
Kommunikasjonsrådgiver
christine.amdam@skiforeningen.no


Ole Listuen
Grafisk formgiver
908 50 714
ole.listuen@skiforeningen.no


Hege Wallenius
Kommunikasjonsrådgiver
476 68 112
hege.wallenius@skiforeningen.no

 

Administrasjon 


Lene Wik Alfredsen
Økonomi- og administrasjonssjef
959 20 014
lene.alfredsen@skiforeningen.no


Kari Stende Teigen
Regnskaps- og adm.konsulent
958 82 400
kari.teigen@skiforeningen.no


Liv-Hege Johansen
Regnskaps- og lønningsansvarlig
969 05 778
liv-hege.johansen@skiforeningen.no

 

 


Lasse Strand
IT-ansvarlig
915 93 169
lasse.strand@skiforeningen.no


Eirik Karlsen
IT-konsulent
995 63 653
eirik.karlsen@skiforeningen.no


Øyvind Amundsen
Styresekretær/rådgiver
930 17 701
oyvind.amundsen@skiforeningen.no

 

Driftsavdelingen 


Klaus Kromann
Driftsleder
913 70 810
klaus.kromann@skiforeningen.no


Arne Nyhus
Driftsmedarbeider
93017724
arne.nyhus@skiforeningen.no


Per Solnes
Driftsmedarbeider
930 17 621
per.solnes@skiforeningen.no


Rolf Bårdstu
Driftsmedarbeider
916 71 951
rolf.bardstu@skiforeningen.no

Holmenkollen Kultur- og turistanlegg


Steinar Eidaker
Avdelingsleder
930 17 700
steinar.eidaker@skiforeningen.no


Birgitte Espeland
Daglig leder Skimuseet
90128075
birgitte.espeland@skiforeningen.no


Jeanette Hansen
Driftsansvarlig
971 00 397
jeanette.hansen@skiforeningen.no


Lene Skretteberg
Driftskoordinator
917 07 945
lene.skretteberg@skiforeningen.no


Åslaug Midtdal
Museumskoordinator
971 69 758
aslaug.midtdal@skiforeningen.no


Lucie Bubnova
Driftsassistent
981 57 563
lucie.bubnova@skiforeningen.no


Jan-Erik Munck
Vaktmester
482 35 687
jan-erik.munck@skiforeningen.no


 

Silja Axelsen
Prosjektmedarbeider
952 01 791
silja.axelsen@skiforeningen.no

Vaktleder turistanlegget: 930 17 706

Museumsbutikken: 916 71 946

Skimuseet informasjon: 916 71 947

 

 

Markaavdelingen

Medlem, løyper, serveringssteder, naturforvaltning


Espen Jonhaugen
Avdelingsleder og markasjef
936 15 350
espen.jonhaugen@skiforeningen.no


Hege Blichfeldt Sheriff
Løypesjef
930 17 707
hege.blichfeldt-sheriff@skiforeningen.no


Lisa Nasholm
Fagansvarlig naturforvaltning og klima
413 97 624
lisa.nasholm@skiforeningen.no


Sigurd Bakke Amundsen
Medlemssjef
988 90 286
sigurd@skiforeningen.no










Anette Bjerke Kolderup

Ansvarlig snøproduksjon 
971 91 860
anette.bjerke.kolderup@skiforeningen.no


Eirik Harstad
Ansvarlig for informasjons- og brukertjenester
991 54 357
eirik.harstad@skiforeningen.no


Kjetil Hagen
Medlemskonsulent
926 88 856
kjetil.hagen@skiforeningen.no


Astrid Mattson
Medlemskonsulent, ansvarlig små serveringssteder
993 57 690
astrid.mattson@skiforeningen.no


Marit T. Andersen
Servicekonsulent
916 71 952
marit.andersen@skiforeningen.no


Elisabeth Holmen Bø
Servicekonsulent
930 76 952
elisabeth@skiforeningen.no


Olav Harlem
Koordinator små serveringssteder
930 17 712
olav.harlem@skiforeningen.no

 

 

 

 

Hilde Myhrvold
Prosjektleder
482 31 003
hilde.myhrvold@skiforeningen.no

Løypebaser 


Petter Biong
Nordmarka Nord

 

 

 

 

 

Tryge Ruud


Terje Martinsen
Sørmarka

 

 

 

 

 

Kjell Berg


Per Gulbrandsen
Sørkedalen

 

 

 

 

Lars Vethe 


Ragnar Roll
Asker og Bærum

Jonathan Roll
Asker og Bærum


Jon Hamre
Østmarka


Dag Skruklien
Krokskogen


Andreas Henriksen
Nordmarka Syd

 

 

 

 

 

Jarle Jensen
Romeriksåsene


Ole Henrik Lien Andersen
Bærumsmarka


Morten Biong-Nielsen
Nordmarka


Rolf Storbråten
Ringkollen

 


Bjørn Ekornås
Rådgiver maskin og snøproduksjon

 

 

Samarbeidspartnere