Ansatte i Skiforeningen

Skiforeningens administrasjon har om lag 50 ansatte på hel- og deltid som alle jobber for å tilrettelegge best mulig for dine markaopplevelser. Vi holder til i Holmenkollen i Oslo.

Generelle henvendelser vedrørende organisasjonen og tilbudet kan rettes til Skiforeningens administrasjon:

Telefon: (+47) 22 92 32 00
E-post: post@skiforeningen.no

Employee image for Erik Eide

Erik Eide

Generalsekretær 419 00 015 erik.eide@skiforeningen.no

Employee image for Espen Jonhaugen

Espen Jonhaugen

Assisterende generalsekretær og markasjef 93615350 espen.jonhaugen@skiforeningen.no

Administrasjon og økonomi

Employee image for Lene Wik Alfredsen

Lene Wik Alfredsen

Økonomi- og administrasjonssjef 959 20 014 lene.alfredsen@skiforeningen.no

Employee image for Kari Stende Teigen

Kari Stende Teigen

Regnskaps- og adm.konsulent 958 82 400 kari.teigen@skiforeningen.no

Employee image for Liv-Hege Johansen

Liv-Hege Johansen

Regnskaps- og lønningsansvarlig 969 05 778 liv-hege.johansen@skiforeningen.no

Employee image for Elisabeth Holmen Bø

Elisabeth Holmen Bø

Servicekonsulent 930 76 952 elisabeth@skiforeningen.no

Kommunikasjon og marked

Employee image for Trine Rom Giving

Trine Rom Giving

Kommunikasjonssjef 995 98 962 trine@skiforeningen.no

Employee image for Christine Amdam

Christine Amdam

Kommunikasjonsrådgiver Innholdsansvarlig digitale kanaler og medlemsmagasinet Marka. 986 39 684 christine.amdam@skiforeningen.no

Employee image for Ole Listuen

Ole Listuen

Grafisk formgiver 908 50 714 ole.listuen@skiforeningen.no

Employee image for Camilla Melbye-Nørbech

Camilla Melbye-Nørbech

Markedskoordinator (Foreldrepermisjon) 911 94 986 camilla.melbye@skiforeningen.no

IT-drift og digital utvikling

Employee image for Lasse Strand

Lasse Strand

Ansvarlig IT og digital utvikling 915 93 169 lasse.strand@skiforeningen.no

Employee image for Eirik Karlsen

Eirik Karlsen

IT-konsulent 995 63 653 eirik.karlsen@skiforeningen.no

Aktivitet

Employee image for Sigurd Bakke Amundsen

Sigurd Bakke Amundsen

Aktivitetssjef 988 90 286 sigurd@skiforeningen.no

Employee image for Annemarie Erichsen

Annemarie Erichsen

Seksjonsleder friluft og inkludering 930 17 716 annemarie.erichsen@skiforeningen.no

Employee image for Hilde Laug

Hilde Laug

Prosjektleder 454 23 352 hilde.laug@skiforeningen.no

Employee image for Sofie Gulbrandsen

Sofie Gulbrandsen

Prosjektleder 413 14 073 sofie.gulbrandsen@skiforeningen.no

Employee image for Birgitte Giæver

Birgitte Giæver

Prosjektleder 938 69 388 birgitte.giaever@skiforeningen.no

Employee image for Elisabeth Uhlig-Nordølum

Elisabeth Uhlig-Nordølum

Prosjektleder 47 17 71 94 eun@skiforeningen.no

Employee image for Inger Søhol Lie

Inger Søhol Lie

Aktivitetskoordinator 951 84 930 inger.lie@skiforeningen.no

Employee image for Line Djupskås

Line Djupskås

Aktivitetskoordinator line.djupskas@skiforeningen.no

Employee image for Helge Bredeli Kanck

Helge Bredeli Kanck

Prosjektleder 924 84 445 helge.bredeli.kanck@skiforeningen.no

Eiendom og drift

Employee image for Espen Jonhaugen

Espen Jonhaugen

Avdelingsleder 93615350 espen.jonhaugen@skiforeningen.no

Employee image for Klaus Kromann

Klaus Kromann

Driftsleder 913 70 810 klaus.kromann@skiforeningen.no

Employee image for Per Solnes

Per Solnes

Driftsmedarbeider 930 17 621 per.solnes@skiforeningen.no

Employee image for Arne Nyhus

Arne Nyhus

Driftsmedarbeider 93017724 arne.nyhus@skiforeningen.no

Employee image for Knut Tilseth

Knut Tilseth

Driftstekniker / vaktmester 915 34 383 knut.tilseth@skiforeningen.no

Holmenkollen (kultur- og turistanlegget med hopptårnet og Skimuseet, samt tilrettelegging og drift i nasjonalanlegget)

Employee image for Ole Kristian Sørland

Ole Kristian Sørland

Leder 930 17 704 oks@skiforeningen.no

Employee image for Unni Eidså

Unni Eidså

Koordinator 930 15 055 unni.eidsa@skiforeningen.no

Employee image for Åslaug Midtdal

Åslaug Midtdal

Daglig leder Skimuseet 971 69 758 aslaug.midtdal@skiforeningen.no

Employee image for Lene Skretteberg

Lene Skretteberg

Driftsansvarlig 917 07 945 lene.skretteberg@skiforeningen.no

Employee image for Silje F. Johnsen

Silje F. Johnsen

Driftskoordinator (Foreldrepermisjon) silje.johnsen@skiforeningen.no

Employee image for Jon Warland

Jon Warland

Driftskoordinator 995 15 588 jon.warland@skiforeningen.no

Employee image for Silja Axelsen

Silja Axelsen

Museumskoordinator 952 01 791 silja.axelsen@skiforeningen.no

Markaavdelingen (løyper, serveringssteder, naturforvaltning, medlem)

Employee image for Espen Jonhaugen

Espen Jonhaugen

Avdelingsleder og markasjef 936 15 350 espen.jonhaugen@skiforeningen.no

Employee image for Hege Blichfeldt Sheriff

Hege Blichfeldt Sheriff

Løypesjef 930 17 707 hege.blichfeldt-sheriff@skiforeningen.no

Employee image for Lisa Näsholm

Lisa Näsholm

Fagansvarlig naturforvaltning og klima 413 97 624 lisa.nasholm@skiforeningen.no

Employee image for Eirik Harstad

Eirik Harstad

Ansvarlig for informasjons- og brukertjenester 991 54 357 eirik.harstad@skiforeningen.no

Employee image for Hilde Myhrvold

Hilde Myhrvold

Prosjektleder 482 31 003 hilde.myhrvold@skiforeningen.no

Employee image for Lars Gurandsrud

Lars Gurandsrud

Prosjektleder 911 19 193 lars.gurandsrud@skiforeningen.no

Employee image for Susanne Høyden Stiansen

Susanne Høyden Stiansen

Medlemssjef 988 64 989 susanne.stiansen@skiforeningen.no

Employee image for Kjetil Hagen

Kjetil Hagen

Medlemskonsulent 926 88 856 kjetil.hagen@skiforeningen.no

Employee image for Anette Torp Bastrup

Anette Torp Bastrup

Medlemskoordinator 415 75 882 anette.torp.bastrup@skiforeningen.no

Løypebaser

Employee image for Per Gulbrandsen

Per Gulbrandsen

Krokskogen syd

Employee image for Terje Martinsen

Terje Martinsen

Sørmarka

Employee image for Andreas Henriksen

Andreas Henriksen

Nordmarka syd

Employee image for Simon Johansson

Simon Johansson

Vestmarka

Employee image for Jonathan Roll

Jonathan Roll

Asker nærområder

Employee image for Morten Biong-Nielsen

Morten Biong-Nielsen

Nordmarka syd

Employee image for Jarle Jensen

Jarle Jensen

Romeriksåsene

Employee image for Ole Henrik Lien Andersen

Ole Henrik Lien Andersen

Bærumsmarka

Employee image for Lars Gulbrandsen

Lars Gulbrandsen

Nordmarka nord

Employee image for Dag Skruklien

Dag Skruklien

Krokskogen vest

Employee image for Kjell Berg

Kjell Berg

Krokskogen vest

Employee image for Jon Jakobsen

Jon Jakobsen

Østmarka

Employee image for Kjetil Gundersen

Kjetil Gundersen

Krokskogen nord

Employee image for Trygve Rud

Trygve Rud

Kjekstadmarka

Lars Vethe

Asker syd

Affiliates