Markabutikken er en helårsbutikk

Skiforeningens nettbutikk får inn nye varer hele året. Sommer som vinter kan medlemmene våre handle kvalitetsvarer til gode priser!

Du har kanskje sett navnet, kanskje sett en annonse eller allerede handlet her? Uansett ønsker vi i Skiforeningen å forklare deg litt mer om markabutikken.no og hva den er. Her får du nemlig det utstyret du trenger til skituren, sykkelturen, teltturen eller vandreturen. Og det beste av alt; du kan skaffe deg alt i ro og mak fra din egen stue. 
 
Støtt Skiforeningens arbeid i Marka 
Hver gang du handler i markabutikken.no går en liten sum tilbake til Skiforeningens viktige marka-arbeid. Er ikke det hyggelig å tenke på at du har bidratt litt ekstra til at vi kan preppe skispor for deg? 


Hver handel du gjør bidrar til dette viktige arbeidet. 

Kjente merkevarer av god kvalitet 
Skiforeningen teamet opp med merkevarehuset Ultimate Nordic AS i fjor høst. Sammen har vi skapt en ny nettbutikk for våre medlemmer, med svært gode priser på et bredt spekter av kvalitetsutstyr til bruk i Marka hele året. I tillegg kommer Skiforeningen med en ny og spennende kolleksjon til ski, sykkel og løping. 
 
Vinterens store hit i nettbutikken ble Skiforeningens nye kleskolleksjon med blå anorakk og nikkers og den nye raske ski- og løpedressen. Nikkersen ble utsolgt på få uker, og kolleksjonen solgte bedre enn vi hadde drømt om! Fremover vil du se et enda bredere utvalg av Skiforeningens tekstiler i butikken, og vi gleder oss til å vise dere.  


Skiforeningens nye og populære kleskolleksjon.
 
Alt du trenger til turen 
Butikken vil jevnlig utvides med nye varer og kategorier ettersom vi trer inn i nye sesonger og utstyrsbehovet ditt endrer seg. Skal du ut og henge mellom trærne? Her får du både hengekøyer, sovepose, spesialtilpassede liggeunderlag og selvsagt myggnetting. Frokosten eller middagen kan du lage på stormkjøkken eller gassbrenner. Skal du på løpetur i Marka med vann som eneste bagasje har butikken et godt utvalg av Camelbak-sekker, og løpesko. Til sykkelturen er det et godt utvalg av hjelmer, raske briller og tekstiler. Skal du på jakt i høst har vi kvalitetsstøvler fra Crispi, og kikkerter. Skal du på en helt vanlig gåtur i Marka har vi fritidssko fra Alpina. Når du starter opptreningen til skisesongen igjen finner du rulleski, pigger og skisko i butikken. Og sånn fungerer butikken året rundt. Alltid sesongaktuell.  


Friluftskategorien bugner over av freshe varer! 

Enkelt 
Markabutikken.no skal være enkel og brukervennlig for deg som medlem. Den skal være oversiktlig, og den skal være relevant. Du skal være sikker på å finne gode priser på kvalitetsvarer. Foreløpig opererer vi med en rabattkode for medlemmer, men på sikt skal man kunne logge inn med medlemsnummer, og dermed automatisk få rabatterte medlemspriser.  
 
Du kan velge blant mange kategorier og underkategorier av varer, se alle våre favoritter samlet på ett sted og få tips (og kanskje spesialtilbud?) på spesifikt utstyr inn mot våre arrangementer.   
 
Det fungerer som en helt vanlig nettbutikk. Klikk deg inn på ønsket vare, legg i handlekurv, fortsett å handle eller gå til kassen, legg inn medlemsrabattkoden i feltet «medlemskode skiforeningen» og rabatten blir trukket fra. Det er fri frakt for alle kjøp over kr 1000,- og rask levering. Er du mot formodning ikke medlem når du har kommet til dette steget så kan du melde deg inn i Skiforeningen i kassen, få tilsendt rabattkoden på epost og gå tilbake til kassen for å få rabatten. Enklere blir det ikke! 
 

 Slik ser handlekurven ut når medlemsrabatten er lagt inn. 

Samarbeidspartnere