Holmenkollen

Kollenkalenderen

Kollenkalenderen viser deg terminlisten for Holmenkollen Nasjonalanlegg

Dag/dato Arrangement/event Arrangør Sted Nettside Kommentar
Onsdag 15. februar OBIK (5) Klassisk Bedriftsidretten Stadion, løyoer Bedriftsidretten Kl. 15.00-21.00
Fredag 17. februar Rigg Ungdommens Holmenkollrenn Bærums Verk IF Stadion, løyper Bærums Verk IF Ettermiddag/kveld
Lørdag 18. februar Ungdommens Holmenkollrenn Bærums Verk IF Stadion, løyper Bærums Verk IF Hele dagen
Søndag 19. februar Ungdommens Holmenkollrenn Bærums Verk IF Stadion, løyper Bærums Verk IF Hele dagen
Onsdag 22. februar OBIK (6) Fristil Bedriftsidretten Stadion, løyper Bedriftsidretten Kl. 15.00-21.00
Mandag 27. februar Naborunden Røa IL Stadion, løyper Røa IL Kl. 14.30-22.00
Torsdag 2. mars Brann-NM på ski; Stafett Oslo Brannkorps IL Stadion, løyper OBIL Kveld
Fredag 3. mars Brann-NM på ski; 10 km Oslo Brannkorps IL Stadion, løyper OBIL Dagtid
Fredag 3. mars Rigg Holmenkollmarsjen Skiforeningen Stadion, løyper Skiforeningen Hele dagen
Lørdag 4. mars Holmenkollmarsjen Skiforeningen Stadion, løyper Skiforeningen Hele dagen
Søndag 5. mars Nedrigg Holmenkollmarsjen Skiforeningen Stadion, løyper Skiforeningen Hele dagen
Mandag 6. mars Rigg World Cup Nordisk Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Tirsdag 7. mars Rigg World Cup Nordisk Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Onsdag 8. mars Rigg World Cup Nordisk Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Torsdag 9. mars Rigg World Cup Nordisk Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Fredag 10. mars World Cup Nordisk - hopp og kombinert Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Fredag 10. mars Ungdomsstafetten - Oslo Skikrets Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Lørdag 11. mars World Cup Nordisk komb/50 km/team hopp Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Søndag 12. mars World Cup Nordisk 30 km/ung.st./hopp Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Mandag 13. mars Nedrigg World Cup Nordisk Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele dagen
Mandag 13. mars Rigg World Cup Skiskyting Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Tirsdag 14. mars Nedrigg World Cup Nordisk Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele dagen
Tirsdag 14. mars Rigg World Cup SKiskyting Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Onsdag 15. mars Rigg World Cup Skiskyting Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Torsdag 16. mars Rigg World Cup Skiskyting Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Torsdag 16. mars Young Star jenter og gutter Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Fredag 17. mars World Cup Skiskyting - sprint Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Lørdag 18. mars World Cup Skiskyting - jaktstart Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Søndag 19. mars World Cup Skiskyting - fellesstart Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele døgnet
Mandag 20. mars Nedrigg World Cup Skiskyting  Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele dagen
Tirsdag 21. mars Nedrigg World Cup Skiskyting Skifest AS Hele anlegget Skifest AS Hele dagen
Onsdag 22. mars Try-stafetten IL Try Skytebane, stadion, løyper IL Try Kl. 14.00-23.00
Fredag 24. mars Rigg Barnas Holmenkolldag Skiforeningen Skytebane, stadion, løyper Skiforeningen Hele døgnet
Lørdag 25. mars Rigg Barnas Holmenkolldag Skiforeningen Skytebane, stadion, løyper Skiforeningen Hele døgnet
Søndag 26. mars Barnas Holmenkolldag Skiforeningen Skytebane, stadion, løyper Skiforeningen Hele dagen
Mandag 27. mars Naborunden Røa IL Stadion, løyper Røa IL Kl. 14.30-22.00
Tirsdag 28. mars Nabotreffen i skiskyting IL Try Skytebane, stadion, løyper IL Try Kl. 16.30-21.30

 

 
Publisert 11.12.2015

Samarbeidspartnere

G-max-sport Gilde Obos